Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

Tyršovo náměstí, Roztoky

Za majitele: Stále se zrychlující služby, příjemné jednání a solidní klienti jsou důvodem, proč vždy kontaktuji tuto realitní kancelář!! S díky a přáním všeho dobrého Daniela Valtrová.

Za klienta: Vaše služby jsou opravdu profi! Naprostá spokojenost. Pan makléř je velice příjemný a tzv. muž na svém místě! Dagmar Kaulfersová.

 

V Koutě, Praha 4, Libuš

Za majitele: S přístupem All Five Fingers jsem byl velice spokojený. Vaše služby jsou nadstandardní. Děkuji. Pavel Kalina

Za klienta: Se službami jsem byla velice spokojená. Příkladný, profesionální přístup. Mohu jen doporučit dalším klientům. Drahomíra Sikorová.

 

Donská, Praha 10, Vršovice

Za majitele: Rychlost a ochota, s jakou proběhl tento pronájem byly obdivuhodné. Však jsem dobře věděla, proč mám takovou radost, že se podařilo obnovit kontakt a spolupráci. Doufám, že nám to dlouho vydrží k oboustranné spokojenosti. Dík. Sylvie Mitchellová.

Za klienta: Flexibilní, rychlý, přívětivý a velice přátelský přístup. Líbilo se mi, že jsem byl neustále informován o průběhu akce. Popis bytu a jeho pozitiv i negativ byl přesný a výstižný, takže nedošlo k žádným nepříjemným překvapením. Lukáš Maňka.

 

Na pláni, Praha 5, Smíchov

Za majitele: Spolupráce na profesionální úrovni, od inzerátu až po podepsání smlouvy. Pan zprostředkovatel je vždy pozitivní a neztrácí naději a díky tomu Vám najde Vaše úžasné nájemce. A. Oldfield

Za klienta: Velice příjemné a profesionální chování a jednání. Jsem velice spokojen. Jan Chovanec.

 

Terezínská, Praha 9, Letňany

Za majitele: Spolupráce s All Five Fingers byla jako vždy perfektní. Vše se řešilo rychle, konstruktivně a ku spokojenosti. Lenka Vincencová.

Za klienta: Se službami pana maléře jsme byli spokojeni. Vše bylo rychlé, bezproblémové. Jan Rameš.

 

Zimní, Hostivice

Za majitele: Úspěšné dotažení do konce u pronájmu bytu v Hostivicích, byli jste opravdu rychlí a velmi aktivní, díky patří celé vaší kanceláři. Práce večerních hodinách (19-22) vám nedělá problémy, informovali jste nás o všech krocích velmi důkladně. Olga Doležalová.

Za klienta: Díky za příjemnou spolupráci :) Doufám, že do budoucna znovu. A máte moc hezkou kancelář :) Díky Petr Sícha.

 

Zenklova, Praha 8, Libeň

Za majitele: Spolupráce byla nad očekávání. Všechna jednání hodnotím velmi pozitivně. Ing. Stanislav Škoda.

Za klienta: Naprostá spokojenost. Služby úžasné. Pán je muž na svém místě. Děkuji mnohokráte za Vaše služby. Monika Vágnerová.

 

Hořelické nám., Rudná u Prahy

Za majitele: Přišla jsem již k hotovému. Pan makléř vše zařídil - je to šikulka. JUDr. Kateřina Petrželková.

Za klienta: Solidní spolupráce, rychlé jednání a snaha vyhovět nám, nás přesvědčili k uzavření smlouvy. Vaši společnost můžeme vřele doporučit. Petr Rota.

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní
  • Zahraniční

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Lokalita

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  • Byty
  • Domy
  • Zahraniční

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Lokalita

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci