Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

Jsme rádi, že jsme... Jsme rádi, že jste Vy...

 

Díky naší individuální filosofii a přístupu, jak k majiteli nemovitosti, tak k zájemci, jsme schopni pronajmout a prodat Vaši nemovitost v bezkonkurenčně rychlém čase.

Jsme pro absolutní fair play, zastáváme zdravý a etický způsob k naší komplexní práci, kterou neodvádíme po povrchu, u každého obchodního případu vstupujeme do podstaty nemovitosti a okolností spojených s obchodním případem. Důvodem mimořádného úspěchu našeho realitního studia jsou zejména nadstandardní služby v oblasti úzce osobního přístupu, bezchybné a podrobné prezentace nemovitostí. Velmi si zakládáme na fotoprezentaci nemovitosti, kdy je naším standardem, byť u malého bytu prezentace s minimálně 20 fotografiemi. Profesionálně vytvořené a upravené fotografie zajistí co nejrychleji pronajatou/prodanou nemovitost. Též nájemce nebo kupující má z kvalitních fotografií zachycujících disposice a atmosféru nemovitosti, mnohem jasnější představu a je již před prohlídkou ve velké většině případů rozhodnut si byt pronajmout či koupit.

Neplýtváme ani naším ani Vaším časem a proto pro nás neexistuje, abychom inzerovali nemovitost, aniž bychom ji osobně viděli, osobně nafotili, sepsali s majitelem nevýhradní zprostředkovatelskou smlouvu, která ztvrzuje fair play partnerství a jasná pravidla od počátku. 

Jsme velmi schopní a na základě toho se nebojíme říci, že si jak majitele, tak zájemce vybíráme se stejnou pečlivosti, s jakou Vy si vybíráte realitní kancelář, se kterou budete nyní či v budoucnu rádi spolupracovat.

Vždyť právě na základě správného výběru může vzniknout kvalitní a dlouhodobá spolupráce.

Doporučujeme pravidlo spravedlivého odměňování a to je 50 na 50. Konečné rozhodnutí je na individuální domluvě.

Pakli-že jste majitelem nemovitosti, obstaráme Vám klienta prověřeného a dlouhodobě smýšlejícího ve Vaší nemovitosti bydlet, ale nejen bydlet, o nemovitost pečovat a ctít oboustrannou smlouvu stvrzující Váš nájemní vztah.

Toto pravidlo má dvě tváře, jednou z nich je ulehčení Vašemu novému zájemci v rozhodování se, zda-li si Váš byt pronajmout a zjednodušíte mu tak cestu k Vám a Vaší nemovitosti. Ulehčíte mu tím vysoké počáteční výdaje a ukážete zájemci dobrou vůli podílet se na Vašem pod/nájemním vztahu vyváženě. Pro nájemce tím stoupne v ceně nejen samotná nemovitost, ale též majitel, který nemovitost vlastní.

Druhou tváří je ocenění nás jako takových, kteří do Vašeho života přineseme, a již několik let přinášíme, precizním výběrem zájemce stálý a vysoký finanční benefit z pronájmu Vaší nemovitosti.

NAŠE OČEKÁVÁNÍ...

Od zájemce o pronájem nemovitosti očekáváme aktivní a odpovědný přístup po celou dobu trvání nájmu. Od majitele máme očekávání stejná.

Hlavní je pro nás rovnovážné a rovnocenné partnerství. Jsme jen řadou z dalších stále stejných realitní kanceláří? Nikoliv. Jsme jiní. Jsme zavedenou, komorní, obchodní etiku ctící kanceláří, fungující především na dlouhodobých a poctivě vybudovaných vztazích. To je naše podstata.  

Když je vše v rovnováze, tak se vše kolem daří. I Vy si můžete vybrat.

VAŠE OČEKÁVÁNÍ...

Jsme na trhu již mnoho let a získali jsme si naším přístupem přes 1000 stálých majitelů nemovitostí, proto je pro nás Vaše očekávání výzvou. Když bude Vaše očekávání náročné na spolehlivost, profesionalitu, nadšenecké nasazení, přátelské a klidné jednání, budeme s Vámi spolupracovat o to raději a s jistotou Vám můžeme v takovém případě rovnou říci, že Vaše očekávání pro Vás rádi a s potěšením splníme.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kdykoliv kontaktovat. Tým All Five Fingers.

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní
  • Zahraniční

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Lokalita

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  • Byty
  • Domy
  • Zahraniční

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Lokalita

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci